قفسه بندي انباري | قفسه بندی انباری نیم طبقه راک
صفحه نخست نقشه سایت تماس با ما
 
محصولات قفسه بندي رادان صنعت

قفسه بندی انباری نیم طبقه راک

قفسه بندی انباری نیم طبقه راک

تعداد بازديد : 5150 | دسته بندي : قفسه بندي انباري کد : 287645

قفسه بندی انباری نیم طبقه راک  و قفسه بندی انباری مزنین  جهت نگهداري بارهايي حجيم و غير پالتی طراحی مي شوند حداكثر ميزان تحمل بار در اين طبقات 100كيلوگرم بر مترمربع مي باشد.با استفاده از اين قفسه بندي مي توانيد از حداكثر فضاي مفيد فروشگاه يا انبار خود بهره ببريد. از مهمترين اصول استفاده از اين نوع قفسه بندي تعبيه مناسب بالابر و پلكان با حداقل هزينه و حداكثر كاربري است. شركت رادان صنعت با طراحي زيبا و كاربردي امكان تعبيه پلكان و بالابر را مطابق با درخواست شما فراهم مي آورد.
همچنين در صورت نياز به سطوح مقاوم تر كارشناسان شركت رادان صنعت شرق با استفاده از دانش طراحی و تجربه صنعتی خود از ورقهاي آج دار مناسب با انواع بار از نظر اندازه و وزن قفسه بندي مطلوب شما را فراهم مي اورند.
در ساخت اين نوع قفسه بندي پروفيل هاي مقاوم  با اتصالات محكم و استاندارد به كار رفته شد است همچنين طراحي ان از رنگهاي متنوع استفاده شده كه از ماندگاري و جلای قابل توجهی در صنعت برخوردارند.
همه تلاش ما براي ارائه محصولی با كيفيت و زيبا جهت كسب رضايت شماست. شركت رادان صنعت شرق  همواره تمام تلاش خود را به كار گرفته است تا بتواند تجهیزات فروشگاهی وقفسه بندی های انباری ای را توليد و طراحي  نماييد كه متناسب با نياز مشتريانش باشد لذا هدف نهايي ما برآورده نمودن نيازهای فعلی و نيازهای آينده مشتريانمان می باشد.