درباره شرکت رادان صنعت شرق
صفحه نخست نقشه سایت تماس با ما
 
محصولات قفسه بندي رادان صنعت
شرکت رادان صنعت شرق
 
شرکت رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازارو ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات تخصصی صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق سازمانی حرفه‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع  قفسه های فروشگاهی و قفسه های انباری  به روش‌های نوین است و پروژه‌های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یادر دست اجرا دارد.
اجرای طرح‌ها در کوتاه‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه‌ریزی و  برخورداری از توانایی‌های خاص است . شرکت رادان صنعت شرق ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن می‌سازند.صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات وتولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره‌برداری پروژه‌ها فعالیت می‌نماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.
تجهیز و به کارگیری گروه‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب درشرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح‌ها را ممکن ساخته است.صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه‌ها را هدف خود قرار داده است.
شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق از بدو تأسیس سرمایه‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌سازی و توسعه روش‌ها و سازوکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات درعرصه داخلی و بین‌المللی، زمینه اصلی فعالیت‌های تحقیق و توسعه درشرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.
کارخانه جات صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق درشهرک صنعتی فن آوری های برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و تجهیرات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرآیند تولید ،تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه‌های خارج ازشرکت و توسعه فعالیت‌های آتی سازمان است. شرکت رادان صنعت شرق علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه‌ای در اصفهان،تبریز،بندر عباس،ارومیه،ساری، است.صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق با دهها همکار تمام‌ وقت و  همکار پاره‌ وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه‌ ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه‌ای در سطوح بالا برخوردارمیباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند.
 از جمله خدمات و تولیدات صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق می توان به  قـفسه بندي ، قفسه بندي سـوپرمارکت ،میز چـک اوت ، قـفسه بندي فروشگاهي ،قفسه فروشگاهي ، تجهیزات فروشگاهي ،  قـفسه بندي سوپر مارکتي،  قـفسه گرد فروشگاهي ، قـفسه بندي سنگین فروشگاهي ، گردون ورودی وخروجی فروشگاهی ، قـفسه بندي هایپر مارکتي ، کالسکه خرید فروشگاهي ، انواع استند فروشگاهی ، پالت فروشگاهی ، قفسه بندی انباری پانل راک ، قفسه بندی انباري بالکي راک  ، قفسه بندی انباری سنگین پالت راک ، قفسه بندی خود سوله، قفسه بندی انباری مزنین ، اجرای قفسه انباري راک ، سیستم قفسه بندی انبار پالت راک با ارتفاع بلند ، قفسه بندی بازویی ، قفسه بندی کانتی لور، قفسه بندی پیچ و مهره ای یا قفسه بندی مشبک، قفسه بندي انبار نیم طبقه  ، قفسه بندي یک طرفه فروشگاهي ، قفسه بندي دو طرفه فروشگاهي ، قفسه بندی یک طرفه سوپر مارکتي اشاره کرد.کلیه محصولات قفسه بندی شرکت رادان صنعت شرق با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت ، بهترین اجرا و خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی در سراسر کشور ارائه  میگردد.
صنایع قـفسه بندي رادان صنعت شرق
 
اهداف و خط مشی شرکت رادان صنعت شرق
 
شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند.شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق برای عرضه تولیدات و خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.مدیران ارشدو پرسنل شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب توانمندیهای رو به گسترش شرکت است.
- صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری  و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق قرار دارد.
- مدیران و کارکنان شرکت تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق برای حضور در پروژه‌های بزرگ اولویت خاصی قائل است و تمام تمرکز  وتلاش خود را بکار میگیرد تا رضایت مشتریان جلب شود.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با استفاده از تجارب شرکت‌های معتبر خارجی و بین المللی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق تلاش دارد تا دانسته‌ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کرده و آن را به بازیگران این صنعت  ارائه کند.
- تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم ، دقیق ، سریع ، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.
- صنایع قفسه بندی رادان صنعت شرق  تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد.
- این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت بر منبای (ISO 9001-2008) را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.
 

 تعداد بازدید : 4222